Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

W ramach sklepu DeltaPunkt.pl oferuje możliwość zakupu urządzeń zarówno nowych, jak i używanych. Sprzedawane przez nas artykuły pochodzą z Uni Europejskiej, najczęściej są to produkty z demontażu, ale zdarzają się również tak zwane leżaki magazynowe lub produkty powystawowe.

Spośród wielu produktów w ofercie znaleźć można serwomotory, serwowzmacniacze, silniki, falowniki, enkodery, styczniki, sterowania CNC, systemy PLC, panele operatorskie, moduły mocy i IGBT, zasilacze, przekładniki, elementy maszyn CNC, bezpieczniki, wentylatory i inne części.

Oferowane produkty pochodzą z profesjonalnych, przemysłowych maszyn charakteryzujących się solidnością i ponadprzeciętną niezawodnością. Zdemontowane ze sprawnych linii produkcyjnych ze względu na modernizację całego systemu produkcyjnego. Nie jesteśmy serwisem, nie są to części refabrykowane / odnawiane ani zużyte! W większości przypadków są to bieżące lub kilku letnie maszyny. Sprzedajemy w takim stanie w jakim zostały zdemontowane, dodatkowo udzielamy 30 dniowego okresu gwarancji rozruchowej.

Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy bezpośrednim importerem oferowanych produktów, bez pośredników! Co wpływa bezpośrednio na cenę końcową. Dlatego też w 95% oferowany przez nas asortyment kształtuje się najkorzystniej cenowo spośród ofert w Sieci. Sprzedaż prowadzimy zarówno w ramach sklepu internetowego DeltaPunkt.pl, jak i za pośrednictwem Allegro.

Kupując w DeltaPunkt.pl kupujesz w fizycznie istniejącej firmie z zarejestrowaną działalnością gospodarczą w Polsce. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub fakturę VAT.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@deltapunkt.pl